Wyposażenie Przedpokoju

Jeśli twoje małe mieszkanko jest ciasne i niewygodne, twój issue może rozwiązać urządzenie go w stylu skandynawskim. Pamiętać należy, że to co przedstawiamy na ścianach ukazuje nasze wnętrze dlatego nie rozumiem dlaczego obecnie tak rzadko w mieszkaniach eksponuje się na ścianach zdjęcia rodzinne które są pamiątką po przeżytych chwilach szczęścia rodzinnego. Pamiętajmy jednak, że to co zrobimy będzie nam służyło przez parę dobrych lat i chcąc zmienić z czasem styl będziemy musieli również zmienić strukturę ściany. Aranżacja wnętrz podyktowana jest często panującą modą lecz własny styl i wygoda powinienna być dla nas najważniejsza. Wystrój wnętrz i nowoczesne modele butów, są przecież ważniejsze od informacji kulturze, dziedzictwie europejskim, czy historii.

Mamy nadzieję, że kolejne pojawią się po znacznie krótszej przerwie, a póki co zapraszamy do obejrzenia aktualnych nowości. Ostatnia nowość w dziale architektura to projekt budynku biurowego w Teheranie wykonany na konkurs zorganizowany przez firmę Benetton W dziale wnętrza natomiast jako pierwszy prezentujemy projekty niespełna 30 metrowej kawalerki w Krakowie. Kolejne nowości to wnętrza dwóch domów, które powstały w naszym biurze p-residence oraz s-property 2 Na koniec projekt koncepcyjny wnętrz sklepów galanteryjnych nowej marki Coyoco , który niestety nie zostanie zrealizowany. Dodatkowym czynnikiem na który powinniśmy zwrócić uwagę przy dobieraniu nasycenia stosowanych kolorów i kompozycji kolorystycznych jest usytuowanie wnętrza względem słońca. Tam przestrzeń przed oknami jest widoczna aż po horyzont i niebieska poświata nieba bardzo mocno wpływa na odbiór kolorów w ciągu dnia. Umiejętne zastosowanie koloru może zbudować całą architekturę wnętrza. Budujemy charakter wnętrza.

Krasnale ogrodowe, czy dekoracje na wodospadach przestają już być czymś oryginalnym a zastępuje je styl vintage i sklepy z dodatkami dla domu mają bogatą ofertę dodatków do nawet najmniejszego mieszkania, które może wzbudzić zazdrość niejednego sąsiadka i sąsiadki, którzy będą zachwyceni wyglądem i wystrojem wnętrz. Taki trend widoczny jest zresztą nie tylko tam, gdzie architekt wnętrz urządza wystrój apartamentu, ale też w katalogach sklepów z wyposażeniem mieszkań.

W zakresie naszych usług znajduje się zarówno projektowanie i aranżacja pojedynczych wnętrz takich jak: kuchnie, łazienki, garderoby, biblioteki jak także i wystrój całych mieszkań, przestronnych apartamentów czy domów. Każdy architekt i projektant zatrudniony w naszej Pracowni to doświadczony dekorator, który wykonuje nietuzinkowe i oryginalne projekty, przedstawia innowacyjne rozwiązania a także tak dobierze wyposażenie i dodatki, aby wystrój wnętrz tworzył harmonijną kompozycję. Projektowanie i aranżacja wnętrz niestandardowych pomieszczeń to dla nas miłe wyzwanie z którym zmierzy się nasz architekt i dekorator. Nie jest dla nas problemem aranżacja wnętrz zarówno małej kawalerki jak i przestronnego mieszkania.

Wiele z domów, po Lutym staje się znów ponure, także mieszkania,że ozdoby są już dawno ściągnięte. Dla wielu ludzi styl vintage jest nie zrozumiały, jednakże kojarzy się on z powrotem do przeszłości i bazowaniem, na tym co przodkowie do kultury wnieśli dobrego. Wszystko to sprawiło, że styl mieszczaństwa wszedł już także do ekskluzywnych domów położonych na wsiach, gdzie sąsiedzi z wielką zazdrością spoglądają i zazdroszczą witryn upiększonych jak w bajce. Warto zainteresować się dekoracje do domu , bo przy małym obciążeniu finansowym można pięknie polepszyć wygląd azylu. Wiele z dodatków do domu, które powstały i zostały wyprodukowane biorą udział w wielu konkursach i wystawach, na najlepsze dekoracje Świąteczne, lub znajomośc dekoracji i wystroju wnętrz.

Największe zapotrzebowanie, na takowe produkty jest w Europie Środkowej, a dokładnie w takich krajach, jak Anglia i Czechy, gdzie tamtejsze gospodynie doskonale wiedzą, jak urządzać swój dom i przygotowywać ozdoby i dekoracje na przykład na Święta, kiedy dodatki do domu kupuje wiele osób i pasjonatów, którzy także lubią w zaciszu domowym tworzyć, jakieś ładne i wyjątkowe ozdoby dla dom.